RK73G2ATTD1023D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1023D
JLCPCB Part #
C6270715
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS