RN731ETTP3482F50
MFR.Part #
RN731ETTP3482F50
JLCPCB Part #
C4300879
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS