RK73G2ATTD1003D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1003D
JLCPCB Part #
C4352910
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS