RN73H2BTTD59R0C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD59R0C50
JLCPCB Part #
C2558775
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS