RK73G2ATTD1623D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1623D
JLCPCB Part #
C6181895
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS