RK73G2ATTD1004D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1004D
JLCPCB Part #
C7049425
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS