RK73G2ATTD1002D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1002D
JLCPCB Part #
C6648351
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS