RN731ETTP3601F50
MFR.Part #
RN731ETTP3601F50
JLCPCB Part #
C6195218
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS