RN73H1JTTD5902F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5902F10
JLCPCB Part #
C3933758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS