RK73G2BRTTD39R2F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD39R2F
JLCPCB Part #
C5851099
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS