RK73G2ARTTD2212C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2212C
JLCPCB Part #
C7340074
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS