RN732BTTD4750B50
MFR.Part #
RN732BTTD4750B50
JLCPCB Part #
C6195773
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS