RN73H2ETTD8562C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8562C50
JLCPCB Part #
C3913129
Description
250mW 85.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS