RN73H2ATTD33R0B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD33R0B25
JLCPCB Part #
C2539007
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS