RK73G2ARTTD1740C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1740C
JLCPCB Part #
C5851415
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS