P0805Y5561PBW
MFR.Part #
P0805Y5561PBW
JLCPCB Part #
C3981585
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.56kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount