RN73R1JTTD1232C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1232C50
JLCPCB Part #
C2519689
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS