SG73P2ETTD3833F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3833F
JLCPCB Part #
C4166635
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS