SG73P2ETTD5603D
MFR.Part #
SG73P2ETTD5603D
JLCPCB Part #
C4185049
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS