RK73G2ARTTD1470D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1470D
JLCPCB Part #
C5724498
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS