ERJ-U06D2551V
MFR.Part #
ERJ-U06D2551V
JLCPCB Part #
C2116803
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.55kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS