RN73H1JTTD8982D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8982D50
JLCPCB Part #
C4347005
Description
-55℃~+155℃ 100mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS