RN732BTTD2053F50
MFR.Part #
RN732BTTD2053F50
JLCPCB Part #
C4111950
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS