RK73G2ARTTD1470F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1470F
JLCPCB Part #
C5874091
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS