RK73G1JTTD86R6F
MFR.Part #
RK73G1JTTD86R6F
JLCPCB Part #
C2578136
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS