RN73H2ETTD4272A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4272A10
JLCPCB Part #
C4074814
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS