HV732BTTD3484F
MFR.Part #
HV732BTTD3484F
JLCPCB Part #
C4292064
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS