HV733ARTTE2204F
MFR.Part #
HV733ARTTE2204F
JLCPCB Part #
C6060699
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS