RK73B2ERTTD271J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD271J
JLCPCB Part #
C4236673
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS