RK73G1JTTD3300F
MFR.Part #
RK73G1JTTD3300F
JLCPCB Part #
C2579268
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS