RN73R1ETTP1470F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1470F25
JLCPCB Part #
C2499445
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS