HV733ATTE4024F
MFR.Part #
HV733ATTE4024F
JLCPCB Part #
C4161030
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.02MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS