SG73P1JTTD6981D
MFR.Part #
SG73P1JTTD6981D
JLCPCB Part #
C3912657
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS