RK73G1JTTD26R1F
MFR.Part #
RK73G1JTTD26R1F
JLCPCB Part #
C2578345
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS