RK73G1JTTD2611F
MFR.Part #
RK73G1JTTD2611F
JLCPCB Part #
C2577975
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS