SG73P2E1RTTD621J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD621J
JLCPCB Part #
C6221998
Description
-55℃~+155℃ 1W 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS