RK73G1JTTD2551C
MFR.Part #
RK73G1JTTD2551C
JLCPCB Part #
C2580774
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS