HV732BRTTD1473D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BRTTD1473D
JLCPCB Part #
C6576418
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS