RK73G1JTTD2051C
MFR.Part #
RK73G1JTTD2051C
JLCPCB Part #
C2580864
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS