SG732ETTD220M
MFR.Part #
SG732ETTD220M
JLCPCB Part #
C3924577
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS