RN73H2ATTD3281A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD3281A10
JLCPCB Part #
C4276736
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.28kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS