RK73H2ATTD1821F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1821F
JLCPCB Part #
C7343395
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS