SG73P2BRTTD160G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD160G
JLCPCB Part #
C5751699
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS