RN73R1JTTD7321D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD7321D100
JLCPCB Part #
C2500117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS