RK73G1JRTTD7500F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD7500F
JLCPCB Part #
C5851326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS