RK73G1JRTTD7500D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD7500D
JLCPCB Part #
C7283966
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS