SG73G2ATTD9103D
MFR.Part #
SG73G2ATTD9103D
JLCPCB Part #
C6481891
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS