RK73G1JRTTD1500F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1500F
JLCPCB Part #
C7049912
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS