SG73S2BTTD2200F
MFR.Part #
SG73S2BTTD2200F
JLCPCB Part #
C4202385
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS