SG73G1JTTD5102C
MFR.Part #
SG73G1JTTD5102C
JLCPCB Part #
C6295189
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS